tr?id=755589168594702&ev=PageView&noscript=1

Trener postaw żywieniowych,

założycielka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, Master Psychologii Sukcesu i zmiany osobistej.  Prowadzi indywidualne plany zdrowienia i uczy ludzi, jak w naturalny sposób wychodzić z przewlekłych dolegliwości. W autorskim koncepcie „SELF” zawiera zintegrowane podejście do zdrowia. Skupia się na interakcjach między środowiskiem a układem pokarmowym, hormonalnym, odpornościowym, nerwowym oraz układem krążenia.  Łączy medycynę funkcjonalną z technikami mindfulness bo wie, że spokój i zdrowie zaczyna się od zmiany sposobu myślenia i nastawienia do świata.

 

Magda Dorko
Magda Dorko

Z wykształcenia dziennikarka. Pisze dla czasopisma E!STILO, Harmonii Życia oraz gościnnie dla magazynu VIP. Prowadzi wykłady z zakresu zmiany postaw żywieniowych w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Członek stowarzyszenia “Dziennikarze dla Zdrowia”. Ekspert audycji “Radiowa Klinika Zdrowia” w radiu RPL i na portalu Wirtualnej Polski „abcZdrowie”. Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszej w Polsce Integracyjnej konferencji Zdrowia w roku 2016 w Warszawie. Tłumaczy artykuły z portalu Science Daily, który jest źródłem światowych doniesień naukowych z dziedziny zdrowia i medycyny.

svg%3E

Umów się na sesję ze mną

Powiedz STOP inwestowaniu w niepotrzebne leki, w zbędne konsultacje ze specjalistami i zacznij wracać do zdrowia w naturalny i zintegrowany sposób. Dzięki godzinnej sesji ze mną poznasz skuteczne metody uzdrawiania ciała i umysłu dzięki kompleksowemu wsparciu w obszarze pracy mentalnej, żywienia, oczyszczania organizmu i regeneracji w chorobie.