tr?id=755589168594702&ev=PageView&noscript=1

Lekarz akademicki o bogatej wiedzy holistycznej, ze specjalizacją: lekarz chorób wewnętrznych.

Dyplomowany coach specjalizujący się w coachingu zdrowotnym i rozwoju osobistym.

Wiceprezes i Członek Rady Naukowej Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej (TLZM).

Certified Clinical Densitometrist ( Certyfikat Intrnational Society for Clinical Densitometry ISCD)

Certyfikat International Osteoprosis Foundation.

Absolwent Warszawskiej Akademii medycznej 1992. Szlify w dziedzinie diagnostyki i terapii osteoporozy zdobywał w latach 1992-1997 pracując jako asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych i Poradni Zaburzeń Gospodarki Wapniwo-Fosforanowej , Osteoporozy i Chorób metabolicznych kości w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) od 1997 kieruje  pracowniami densytometrycznymi i prowadzi poradnie diagnostyki i leczenia osteoporozy  w niepublicznych placówkach w Warszawie. Autor i współautor książek i publikacji dotyczących, osteoporozy.

W od roku 2002 zajmuje się poza płucnymi manifestacjami zakażeń bakteriami  atypowymi m. in. rodzaju chlamydia/chlamydiophila, mycoplasma sp., w tym autoagresji i artralgii towarzyszącej tym zakażeniom.

Specjalizuje się w dietetycznym leczeniu i profilaktyce chorób zapalnych, schorzeń wywołanych niedożywieniem typu II (nadmiar kalorii przy jednoczesnym niedoborze niezbędnych składników odżywczych), medycynie przeciwstarzeniowej i zwalczaniu procesów zwyrodnieniowych, zespole przewlekłego zmęczenia. Posiada bogate doświadczenie w leczeniu aktywnej boreliozy i zespołu po boreliozowego.

W latach 2017-2018 brał czynny udział w pracach Parlamentarnego Zespołu ds. Boreliozy
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=7E214E7388F1D0BBC125818D003D8A4C

Certyfikat „Multilevel Coaching Certificate” uzyskał kończąc studia podyplomowe prowadzone przez Coaching Consulting Innovations.  W pracy coacha specjalizuję się w kierowaniu procesami prowadzącymi do poprawy sytuacji zdrowotnej i rozwoju osobistym.

svg%3E