tr?id=755589168594702&ev=PageView&noscript=1

Magdalena Dorko-Wojciechowska prowadzi indywidualne plany zdrowienia (w trybie półrocznym lub rocznym) dla osób zmagających się z wszelkimi chorobami przewlekłymi. Zintegrowane plany zdrowienia polegają na zmianie nawyków żywieniowych, oczyszczaniu organizmu oraz jego regeneracji na poziomie komórkowym, za pomocą odpowiednio dobranej diety, niezbędnej suplementacji i zmianie w dotychczasowych przyzwyczajeniach. Indywidualne plany zdrowienia zawierają konkretne zalecenia żywieniowe bogate w przepisy kulinarne oraz wskazówki dotyczące przygotowania kuchni. Ponadto na czas trwania programu i tuż po nim oferuje ułożenie harmonogramu suplementacji diety, który uzupełnia plany żywienia. W ramach półrocznego indywidualnego planu zdrowienia otrzymasz 3 plany żywienia i 4 plany suplementacji diety. W przypadku rocznego planu otrzymasz aż 6 planów żywienia i 6 planów suplementacji diety, a także indywidualny i bezterminowy plan regeneracji i zdrowienia.

Jakie są korzyści indywidualnego planu zdrowienia?

Dzięki indywidualnemu planowi zdrowienia poprawisz swoje wyniki badań, zrealizujesz cele zdrowotne, ustalone na początku planu, a także nauczysz się, jak zdrowo odżywiać swoje ciało i dbać o umysł. Magdalena Dorko-Wojciechowska zapewnia kompleksowe wsparcie w obszarze żywienia, oczyszczania organizmu i regeneracji w chorobie. Łączy potrzeby ciała z potrzebami umysłu, dzięki temu nauczysz się dbać o wewnętrzny spokój i zapewnisz sobie przyjazne środowisko, aby skutecznie wychodzić z choroby. To, co wyróżnia indywidualny plan zdrowienia, to przede wszystkim poznanie przyczyn dolegliwości, których należy szukać nie tylko na poziomie ciała. Każda choroba jest inna i może powstać na innym poziomie istnienia człowieka, dlatego bardzo ważne jest poznanie emocji, kondycji psychicznej i całej historii Twojego życia, bo właśnie od nich zależny jest proces zdrowienia i wybór najlepszej metody dla Ciebie.

 

svg%3E

Umów się na sesję ze mną

Powiedz STOP inwestowaniu w niepotrzebne leki, w zbędne konsultacje ze specjalistami i zacznij wracać do zdrowia w naturalny i zintegrowany sposób. Dzięki godzinnej sesji ze mną poznasz skuteczne metody uzdrawiania ciała i umysłu dzięki kompleksowemu wsparciu w obszarze pracy mentalnej, żywienia, oczyszczania organizmu i regeneracji w chorobie.


    oferta
    oferta
    oferta