tr?id=755589168594702&ev=PageView&noscript=1

Zmiana nawyków

Uniwersalny i banalnie prosty plan żywienia, niezbędny w początkowych etapach zmiany nawyków żywieniowych.

Zawiera propozycje dań na każdą okazję. Znajdziesz w nim przepis na zupę, sałatkę, kanapkę w wersji bezglutenowej, burgera, sztukę mięsa, pastę kanapkową, dip oliwkowo – miętowy i deser. Opatrzony słowem wstępnym od autora.

Każdy z przepisów jest bezglutenowy i wolny od najpopularniejszych alergenów, do których zaliczamy dzisiaj, orzechy, nabiał i jajka. Zastąpione zostały bezpiecznymi zamiennikami, przyjaznymi dla jelit i układu odpornościowego.

Proponowane dania są przyjazne dla dzieci i dla dorosłych. Zarówno dla osób zdrowych jak i tych, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami takimi jak: choroby z autoagresji (m.in. SM, ZZSK, toczeń, sarkoidoza, Hashimoto, Graves’a Basedova, RZS, łuszczyca, colitis ulcerosa, choroba Leśniowskiego – Crohna, cukrzyca typu I, miastenia, bielactwo, łysienie plackowate, autoimmunologiczne zapalenie wątroby, niedokrwistość Addisona – Biermera, AZS, układowe zapalenie naczyń, twardzina układowa), alergie pokarmowe i skórne a także wszelkie inne choroby o podłożu zapalnym.

Ebook Magda Dorko